Kocaeli:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kocaeli'nde dualarla türbe açıldı
İzmit Tavşantepe mahallesi Kireçocakları mevkiinde bulunan Çorbacı Arap Dede Türbesi tadilat sonrası dualarla açıldı.

Açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu, Belediye meclis üyesi Ertkan Aksoy, AK Parti il yöneticisi Zekai İren, Tavşantepe Mahalle Muhtarı Tekin Güner ve çok sayıda vatandaş katıldı. Baştan sona tadilattan geçirilen türbenin açılışında konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Hep birlikte bir büyümüze boynumuzun borcu olan bir görevi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Burası bu büyüğümüze yakışır hale getirildi. Allah hepimizin ahirete göçeden yakınlarımıza rahmet eylesin. Bu büyüklerimiz de hepimize şefaat olsun. Hiç birimizin birbirimizden farkımız yok. Allah hepimizi eşit yaşattı. Biz şehrimizin bütün insanlarını birinci sınıf olarak görüp öyle hizmet ettik. Hiçbir ayrım yapmadan çalışıyoruz. Dertlerinizi kendi derdim olarak görüp öyle hizmet ettim. Daha yapacak çok işimiz var. Miletvekilliğim dönemimdeki gibi belediye başkanlığımda da bana olan güveninizi boşa çıkarmadım. İhtiyaçlar bitmez. Bizim de hizmet aşkımız bitmeyecek. Çocuklarımız için derslerine yardımcı olması için kurslar açıyoruz. Etüt merkezlerinden mutlaka yararlanın. Biz sizlere samimi olarak hizmet ediyoruz. Sizler her zaman samimi oldunuz. Bizim kardeşimizsiniz. Sizlere hiçbir zaman yalan söylemedik. İnşallah bundan sonra da hep birlikte güzle işler yapmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle inşallah bir tek gencimiz işsiz kalmayacak” dedi.

Konuşmaların ardından tadilatı yapılan türbenin açılışı müftü Keşvelioğlu’nun yaptırdığı dua ile açıldı. Açılışta vatandaşlara çorba dağıtımı da yapıldı. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner127

banner81

banner82

Sanayi atıklarına çipli takip1

Sanayi atıklarına çipli takip1

Haberi Oku


Oruç tutan adam şaşırtıyor!

Oruç tutan adam şaşırtıyor!

Haberi Oku


Kocaeli bonzai için yürüdü!

Kocaeli bonzai için yürüdü!

Haberi Oku